Сейф зламостійкий ASK-20

Сейф взломостойкий Valberg ASK-20
Зламостійкий сейф Valberg ASK-20
Сейф взломостойкий Valberg ASK-20
Зламостійкий сейф Valberg ASK-20
Артикул
N100212

Сейф ASK-20 зламостійкий

Надійний сертифікований по 1-му класу зламостійкий сейф. Двері виготовлені з металу товщиною 10 мм. Корпус - багатошарова конструкцію з металу та бетону загальною товщиною 24 мм.

Ригельна система запирання. Замок - ключовий сейфовий Mauer (Німеччина). Система захисту ригелів та замку  від перепилювання та вибивання. Кріплення до підлоги та стіни. 

7 020 грн
6 318 грн
Ціна з ПДВ
Безкоштовна доставка!
Опис

Зламостійкий сейф ASK-20

Призначений для збереження ваших цінних речей, коштовностей, грошей від кражі. Невеликий розмір дозволяє сховати його практично в любому місці. Не дивлячись на невеликі габарити  - сейф відповідає всім вимогам до 1-го класу зламостійкості та забезепечить надійне зберігання.

Висока ступінь зламостійкості насемперед забезпечує цільнозварний корпус з металу у поєднанні з армованим бетоном. Товщина композитного слою стінок - 24 мм. Двері виготовлені методом лазерної різки з суцільного листа металу товщиною 10 мм. Двері мають односторонню ригельну систему на 2 сталевих ригеля які обертаються, що захищає їх від перепилювання. Ригельну систему приводить в дію ключовий замок KABA MAUER (Німеччина), замок також захищено твердосплавною пластиною від висвердлювання.

Всі ці елементи захисту дають можливість пройти успішну сертифікацію по 1-му класу та надійно вберегти Ваші цінності від злодіїв.

Основні технічні характеристики сейфа Карат ASK-20:

  • Зовнішні розміри ВхШхГ - 200х260х180 мм.
  • Товщина стінок - 24 мм.
  • Товщина дверей  - 10 мм (загальна товщина з ригельною системою та захисними елемнтами - 56 мм)
  • Замок - ключовий KABA MAUER (Німеччина)
  • Кріплення до підлоги та стіни
  • Вага - 21 кг.

Перед тим як купити сейф зламостійкий ASK-20 радимо заздалегіть вибрати місце установки з урахуванням кріплення сейфа до підлоги та/або стіні.

Висота
200 мм
Ширина
260 мм
Глубина
180 мм
Внутрішня висота
138 мм
Внутрішня ширина
212 мм
Внутрішня глибина
100 мм
Виробник
Модель
ASК
Клас взломостойоксті
1 клас
Тип замка
Ключовий
Модель замку
Вага
21.00 кг.
Гарантія на замок
Країна виробник
C этим товаром покупают