Сейф зламостійкий ASK-30

Артикул
N100216

Сейф ASK-30 зламостійкий

Надійний сертифікований по 1-му класу зламостійкий сейф. Двері виготовлені з металу товщиною 10 мм. Корпус - багатошарова конструкцію з металу та бетону загальною товщиною 24 мм.

Ригельна система запирання. Замок - ключовий сейфовий Mauer (Німеччина). Система захисту ригелів та замку  від перепилювання та вибивання. Кріплення до підлоги та стіни. 

11 880 грн
11 286 грн
Ціна з ПДВ
Безкоштовна доставка!
Опис

Зламостійкий сейф ASK-30

Призначений для збереження ваших цінних речей, коштовностей, грошей від кражі дома чи офісі. Невеликий розмір дозволяє сховати його практично в любому місці. Не дивлячись на невеликі габарити  - сейф відповідає всім вимогам до 1-го класу зламостійкості та забезепечить надійне зберігання.

Висока ступінь зламостійкості насемперед забезпечує цільнозварний корпус з металу у поєднанні з армованим бетоном. Товщина композитного слою стінок - 24 мм. Двері виготовлені методом лазерної різки з суцільного листа металу товщиною 10 мм. Двері мають тристоронню ригельну систему на 4 сталевих ригеля які обертаються, що захищає їх від перепилювання. Ригельну систему приводить в дію ключовий замок KABA MAUER (Німеччина), замок також захищено твердосплавною пластиною від висвердлювання.

Всі ці елементи захисту дають можливість пройти успішну сертифікацію по 1-му класу та надійно вберегти Ваші цінності від злодіїв.

Основні технічні характеристики сейфа Карат ASK-30:

  • Зовнішні розміри ВхШхГ - 300х440х380 мм.
  • Товщина стінок - 24 мм.
  • Товщина дверей  - 10 мм (загальна товщина з ригельною системою та захисними елемнтами - 56 мм)
  • Замок - ключовий KABA MAUER (Німеччина)
  • Кріплення до підлоги та стіни
  • З'ємна поличка
  • Вага - 65 кг.

Перед тим як купити сейф зламостійкий ASK-30 радимо заздалегіть вибрати місце установки з урахуванням кріплення сейфа до підлоги та/або стіні.

Висота
300 мм
Ширина
440 мм
Глубина
380 мм
Внутрішня висота
244 мм
Внутрішня ширина
392 мм
Внутрішня глибина
298 мм
Виробник
Модель
ASК
Клас взломостойоксті
1 клас
Тип замка
Ключовий
Модель замку
Кількість полиць
1
Вага
65.00 кг.
Гарантія на замок
Країна виробник
C этим товаром покупают