Вогнестійкий сейф FRS-30 EL

Артикул
N00114

Вогнетривкий сейф FRS-30 EL з електронним кодовим та ключовим замками надійно захистить ваші важливі документи та гроші від вогню та пожежі. Ідеальний варіант для дому та офісу. Сейф FRS-30 EL має найвищий сертифікат якості від Європейської лабораторії ECB-S клас вогнестійкості LFS-60P (60 хвилин для виробів з паперу). Це найкращий показник серед вогнестійких сейфів на ринку України!

9 450 грн
Ціна з ПДВ
Безкоштовна доставка!
Опис

Сейф вогнестійкий FRS-30 EL

Спеціально розроблений в першу чергу для захисту важливих документів від пожежі, тому внутрішні розміри підходять для зберігання документів формату А4.

Сейф виготовлено з спеціального запатентованого вогнетривкого бетону з низькою теплопровідністю, що забезпечує низьку температуру в середині сейфа, до 170С, при зовнішній температурі 1070С на протязі 1 години. За внутрішньої температури до 170С - папір та гроші залишаються цілими. Окрім спеціального бетону, вогнетривкість сейфу FRS-30 EL забезпечує спеціальна стрічка- ущільнювач по периметру двері, яка розширюється при підвищені температури за герметизує сейф від проникнення гарячого повітря всередину.

Сейф FRS-30 EL може похвалитися і захистом від зламу. Електронний кодовий замок та ключовий замок з лазерним візирунком працюють в парі, одностороння ригельна система на 2 ригеля, та пасивний ригель зі сторони петель. Двері повністю заповнені вогнетривким бетоном.

Основні технічні характеристики вогнестійкого сейфа FRS-30 EL:

  • Зовнішні розміри ВхШхГ, - 300х405х355 мм.
  • Замок - електронний кодовий + ключовий
  • Захист від вогню: 60 хвилин, сертифікат EN 15569 клас LFS-60P по ECB-S ЄС
  • Видвижний лоток в якості невеличкої полички
  • Анкерне кріплення до підлоги
  • Вага - 28 кг.

Перед тим як купити вогнестійкий сейф FRS-30 EL оберіть місце у Вашому будинку або офісі з можливістю кріплення його до підлоги.

Висота
300 мм
Ширина
405 мм
Глубина
355 мм
Внутрішня висота
190 мм
Внутрішня ширина
305 мм
Внутрішня глибина
219 мм
Виробник
Модель
FRS
Клас вогнестійкості
LFS 60P
Тип замка
Електронний кодовий - ключ
Модель замку
Вага
28.00 кг.
Гарантія на замок
Країна виробник
C этим товаром покупают