Сортувати:
Показати
Фільтр
860 - 235000 грн Ціна
- грн
Виробник
Модель
Клас зламостійкості
Система замикання
Модель другого замку
Модель замку
115 - 1800 Зовнішня висота
-
195 - 1600 Зовнішня ширина
-
135 - 520 Зовнішня глибина
-
103 - 1760 Внутрішня висота
-
193 - 1510 Внутрішня ширина
-
84 - 444 Внутрішня глибина
-
Гарантія на замок
2 - 286 Вага
-
410 - 1510 Висота рушниці
-
Кількість полиць
1 - 18 Кількість рушниць
-
Патронне відділення
Трейзер
Колір
Країна виробник

Сейфи для зброї

Filter
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 15 із 154 (11 сторінок)
Сейфи для зброї

Сейфи для зброї - це спеціалізовані сейфи, призначені для зберігання зброї та боєприпасів. Вони мають посилену конструкцію та спеціальні механізми, які забезпечують надійний захист від крадіжки, злому та несанкціонованого доступу.

Переваги використання сейфів для зброї:

  1. Безпека: збройовий сейф захищає зброю від несанкціонованого доступу, що запобігає крадіжці та випадковим травмам.

  2. Відповідність законодавству: в Україні існують суворі правила зберігання зброї, які регулюються нормативним актом "Правила зберігання громадянами зброї, боєприпасів та вибухових речовин". Збройовий сейф є обов'язковим елементом дотримання цих правил.

  3. Зручність: збройовий сейф має зручне розташування внутрішніх відділень, що дозволяє зберігати зброю та боєприпаси у впорядкованому вигляді. Це забезпечує швидкий доступ до необхідної зброї у разі потреби.

  4. Надійність: сейфи зброї виготовляються з міцних матеріалів і оснащені надійними замками, які забезпечують захист від крадіжки та злому.

Де краще встановлювати сейфи для зброї?

Збройові сейфи найкраще встановлювати в недоступних для сторонніх місцях до яких немає вільного доступу, наприклад у спальні, кабінеті, коморі і т.д. Важливо враховувати розміри сейфа та його вагу, щоб забезпечити його надійне встановлення та захист від зміщень.
Насамкінець, збройовий сейф - це необхідний аксесуар для будь-якого власника зброї, який зацікавлений у збереженні свого майна та безпеки оточуючих. Встановлення збройового сейфу має відповідати нормативним актам та вимогам, встановленим в Україні. Придбавши сейф зброї в нашій компанії, ви можете бути впевнені в його надійності та якості, а також отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі найбільш підходящої моделі для ваших потреб. Захистіть себе та своїх близьких, виберіть надійний сейф зброї вже сьогодні!